FITTAR x Men’s Health

Interaktywne lustro FITTAR – Twój niezawodny trener personalny

Popadłeś w rutynę treningową i szukasz nowych wyzwań? A może chcesz zacząć regularny trening, ale brakuje Ci motywacji? Jest na to sposób – interaktywne lustro FITTAR. To innowacyjne rozwiązanie oferuje ponad 1500 treningów, na wszystkie partie mięśniowe, poza tym m.in. spinning, shadow boxing, trening kognitywny, pilates i jogę. FITTAR to powiew świeżości i nowe podejście do fitnessu. Dzięki elementom grywalizacji, twój trening zawsze będzie angażujący i efektywny. 2021-03-01

FITTAR, trening, trening w domuFITTAR

I kto to mówi? Smart lustro FITTAR

Interaktywne lustro FITTAR ma wbudowaną kamerę 3D.  Wykorzystuje rozszerzoną rzeczywistość AR (Augmented Reality) oraz technologię rozpoznawania i śledzenia ruchu, aby zmotywować Cię do regularnej aktywności. Na ekranie zobaczysz wizualizację prawidłowego wykonania ćwiczenia. Niezaprzeczalną zaletą FITTAR jest to, że pilnuje twojego bezpieczeństwa. Jak? Otóż wirtualny trener koryguje twoją technikę na bieżąco, dlatego zapomnij o kontuzjach.  

Obejrzyj filmik i zobacz jak wytrenować całe ciało z FITTAR!https://www.youtube.com/embed/edlop2CPB1E

Wyrozumiały sparingpartner – podkręć swój trening

Współtwórcą smart lustra FITTAR jest były zawodnik MMA, Martijn de Jong. Dlatego to napakowane technologią urządzenie jest nie lada gratką m.in. dla fanów boksu – początkujących i zaawansowanych. Oferuje unikalną funkcję shadow boxingu.

Wolisz trenować z workiem bokserskim, czy wyprowadzać ciosy w tarcze? Ze smart lustrem  FITTAR możesz trenować boks na oba sposoby! Testuj czas reakcji i refleks, popraw siłę eksplozywną i szybkość.

Zobacz jak wygląda przykładowa sesja shadow boxingu z FITTARhttps://www.youtube.com/embed/jol9hXq0tV8

Trenuj ciało i umysł, a przy okazji naładuj akumulatory

Chcesz wywindować trening cardio na wyższy poziom? Wybierz jeden z programów HIIT! Zakończ go grą kognitywną lub daj czadu i włącz trening shadow boxing!  Ćwicząc w domu z interaktywnym lustrem FITTAR zbudujesz siłę, poprawisz kondycję, szybkość, siłę eksplozywną, zwinność, koordynację ręka-oko i czas reakcji. Niezrównany atut FITTAR:  przeplatając trening kognitywny z shadow boxing i grami fitness trenujesz ciało i umysł. Przy okazji doładujesz baterie i poczujesz niesamowity przypływ energii.FITTAR, trening, trening w domuFITTAR

Sprawdź się i rywalizuj z innymi

Lustro FITTAR współpracuje z dedykowaną aplikacją, którą można pobrać na Androida i iOS. Dzięki niej masz dostęp do statystyk treningu i możesz śledzić postępy w  aplikacji na smartfonie. Rewelacyjną funkcją tego nowatorskiego produktu jest możliwość tworzenia własnych programów treningowych. Z kolei jeśli lubisz wyzwania, stań do rywalizacji z innymi użytkownikami lustra FITTAR. Możesz to zrobić grając w gry kognitywne oraz podczas sesji shadow boxingu.

Smart lustro FITTAR – dla początkujących i zaawansowanych

Wachlarz treningów jest tak szeroki, że każdy znajdzie coś dla siebie. Mężczyźni z pewnością docenią programy trening siłowego i wytrzymałościowego oraz shadow boxing. Kobiety z kolei mają do wyboru mnóstwo ćwiczeń wzmacniających i zajęć fitness jak np. Zumbę. Poza tym lustro FITTAR ma specjalne treningi i gry fitness dla dzieci oraz seniorów.  Tak naprawdę, może  z nim trenować cała rodzina.FITTAR, trening, trening w domuFITTAR

Jedno jest pewne – trening z FITTAR wejdzie Ci w nawyk.

Funkcjonalności smart lustra można przetestować w showroomie wyłącznego dystrybutora FITTAR, firmie Globalbefit, w Siechnicach pod Wrocławiem.

Produkty FITTAR znajdziesz tutaj: https://life-fitness.pl/kategoria-produktu/smart-mirror/.

Komentarze

 DODAJ KOMENTARZ